İnstagram Takipçi Paketleri

Kurumsal yada bireysel Instagram hesaplarınız için güvenli takipçi paketlerine göz atın ve uygun paketi kolayca satın alın.

İnstagram
5.000 İnstagram Takipçi
 • + 250 Takipçi
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Secure Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
50.00₺
SATIN AL
İnstagram
10.000 İnstagram Takipçi
 • + 500 Takipçi
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Secure Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
100.00₺
SATIN AL
İnstagram
15.000 İnstagram Takipçi
 • + 750 Takipçi
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Secure Ödeme
 • 7/24 Canlı Destek
150.00₺
SATIN AL

Instagram Takipçi Satın Al

Elit Media Digital LTD sizlere 2016 yılından beri Instagram takipçi satın alma platformu olarak hizmet sağlamaktadır. İleri düzey ekibimiz ile 7/24 Canlı destek veya WhatsApp ekibimizden destek alabilirsiniz. 5 dakika içerisinde çok daha fazla kişiye şifrenizi kesinlikle vermeden sahip olabilirsiniz. Instagram takipçi satın alarak profilinize güç katabilirsiniz.. Elit Media Digital LTD‘nin 2016’dan bu yana 10000'den fazla mutlu müşterisinin arasına katılmak için sadece bir tık uzaktasınız. Sitemiz üzerinden profilinize uygun paketi seçerek fenomen olabilirsiniz. elittakip.com ile instagram takipçi satın alın.

Instagram'da Popüler Olmanın Tüyoları

37 milyondan fazla kullanıcısı olan Instagram sosyal mecrasında ünlenmek aslında düşünüldüğü kadar zor bir eylem değil. Hafif göz boyama sanatları ve hoş paylaşımlar ile etkileşimlerinizi yüksek gösterebilir ve etkileşimlerinizi yüksek gören kişiler sizi yüksek oranda takip edebilirler. Genel olarak insanların ünlüleri takip etme isteği bulunuyor. İnstagram platformunda ise eğer ki takipçi sayınız yüksek ise insanların gözünde popüler gözükme oranınız bir o kadar yüksek. Bazı insanlar İnstagram takipçi satın alıp kendilerini popülermiş gibi göstererek etkileşim yaratabiliyor. Bazı insanlar ise satın almış olduğu takipçi kitlesini elinde tutmak ve daha fazla takipçi kazanmak adına çalışmalar yapıyor.

Satın Alınan Takipçiler Gerçek Kişilerden mi Oluşuyor?

Sosyal medya takipçi satımı gerçekleştiren işletmeler hem gerçek kullanıcılı takipçi hem de "bot" olarak nitelendirilen takipçi satımını müşterilerine sunuyor. Bu işletmelerin en büyük müşteri pazarı ise "İnstagram' da bulunan işletmeler" E-ticaret alanında bir ürününü insanlara sunmak için en ucuz reklamlama yöntemini gördükleri İnstagram takipçi satın alma doğru kullanıldığında iyi bir müşteri pörtföyü sağlayabiliyor. Örneğin; Ayakkabı satımı yapan bir x firması kendi İnstagram işletme hesabını açtı. Ayakkabı firması araştırmalarından sonra en uygun reklamlama planının İnstagram takipçi satın almak olduğuna karar verdi ve Elit Media Digital LTD'den 50.000 adet gerçek takipçi satın alımını gerçekleştirdi. Bu yaratılan oluşum' da x işletmesinin paylaşmış olduğu reklam paylaşımları aktif kullanıcılı takipçilerin Akışında yerini alacak ve istenilen müşteri pörtföyüne o takipçiler arasından, o takipçilerin arkadaşları arasından veya o takipçiler sayesinde oluşturulan etkileşim ile başka kişilerin Akış'ında da gösterilmesi ile takipçiniz olmasa dahi başka insanlarda o ayakkabı firmasının reklam paylaşımını görebilecek.

Instagram Takipçi Satın Almak Güvenli Midir?

Birçok kişisel veya işletme sahibi insan İnstagram takipçi satın almak istiyor ancak bu durum ne kadar güvenli, hesap için herhangi bir zararı bulunuyor mu, gönderilen takipçiler hemen takip isteğinden vazgeçebiliyor mu? sorularından dolayı kararsız kalıyor. İnstagram takipçi satın almanız sizin hesabınıza tehtid niteliğinde bir sorun sağlamaz lakin paylaşımlarınız ve takipçilere karşı tutumunuza göre şikayet yeme olasılığınız da olabilir bu durum hesabınızı risk altına alabilir normal bir hesapta da olduğu gibi. Gönderilen takipçiler aktif kullanıcılı takipçiler ise yapmış olduğunuz paylaşım kişinin Akış'ında yerini alıyor ve hesabınız ile ilgiliyse girip hesabınızı/işletmenizi inceliyor ilgisine göre takipten çıkma olasılığı da bulunuyor. 

Güvenli Bir Şekilde Takipçi Nasıl Satın Alabilirim?

Instagram beğeni ve takipçi alışverişleriniz de en güvenilir online satıcı www.elittakip.com' dur. Instagram takipçi ve beğeni satımı yapan söz konusu işletmeden %100 tamamen organik ve güvenli gönderim, siparişinize göre hediye takipçi gönderimleri, 7 gün 24 saat online destek ve hızlı teslimat olanaklarından faydalanabilirsiniz.